Klient indywidualny

Nie jeden z nas zastanawia się w jaki sposób zamówić swój wymarzony tort, ciasto na najważniejszą uroczystość w życiu, bądź na uroczystość najbliższej ukochanej osoby. Postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów, aby ułatwić Państwu odpowiedni wybór naszych słodkości .

1. Jak zamówić tort, lub ciasto na zbliżającą się uroczystość?

Zarówno torty jak i ciasto można zamówić drogą mailową, telefoniczną, bądź zapraszamy do siedziby naszej firmy w Kaliszu gdzie można posmakować naszych słodkości i obejrzeć ich cały proces produkcyjny.

2. Jak duży tort będzie potrzebny na uroczystość weselną liczącą  100 osób?

Średnio liczymy 100 gram na osobę co daje 10 kg tortu weselnego. W zależności od rodzaju dekoracji danego tortu, a także umiejętności kelnera, bądź osoby obsługującej daną uroczystość proponujemy zwiększyć wagę tortu o 2 kg.

3. Ile ciasta potrzeba na uroczystość weselną liczącą 100 osób?

Średnio potrzebujemy 200gram na osobę i są to 2 kawałki ciasta na jednego gościa w zależności od doboru rodzaju ciasta. W przypadku planowania  uroczystości poprawin, proponujemy zwiększyć o dodatkowe 150gram czyli półtora kawałka ciasta dla jednej osoby. Łącznie na uroczystość weselną z poprawinami  potrzebujemy 350gram ciasta na osobę, czyli dla stu gości około  35kg ciasta.

4. Jak dobrać smaki, dekorację a także stelaż do tortu weselnego bądź okolicznościowego?

Oferujemy szeroką gamę smaków tortów. Torty na kremach : marczello, śmietankowy, orzechowy, sacher, chałwowy, ciasteczkowy, pralinowy.
Torty na śmietanie: hiszpański, czekoladowy, gruszkowy, wiśniowy, malinowy, owoce lasu, truskawkowy, tiramisu oraz szereg innych smaków w zależności od pojawiających się owoców w sezonie.

Torty można udekorować masą cukrową, marcepanem, śmietaną , kremem bądź oblać czekoladą.

Wisienką  na torcie jest dekoracja wykończeniowa. Proponujemy dekoracje wykonane własnoręcznie w karmelu i czekoladzie, lub gotowe dekoracje cukrowe, bądź z żywych kwiatów.

W przypadku doboru tortu, który będzie na stelażu piętrowym proponujemy zróżnicować smaki na różnych piętrach, tak aby trafić w gusta zarówno Państwa młodych jak i gości.

Jeżeli chodzi o odpowiedni wybór stelaża i rodzaju tortu: proponujemy stojaki o różnych kształtach i wysokościach, a także torty w stylu angielskim, amerykańskim i standardowym. Każdą wizję klienta staramy się dopasować do odpowiedniej formy stelaża aby stworzyło spójną całość.

Zachęcamy również do pokazania własnych zdjęć, bądź przedstawiania własnych pomysłów na torty. Staramy się podejmować  każde wyzwania  naszych klientów.

5. Na ile wcześniej trzeba zamówić tort bądź ciasto na uroczystość?

Zamówienia na torty bądź ciasto przyjmujemy z 2 dniowym wyprzedzeniem. W przypadku tortów  okolicznościowych, fantazyjnych, o różnych kształtach minimum na 3 dni przed uroczystością.  Torty weselne wymagają dłuższego czasu przygotowania. Z uwagi na ograniczoną ilość stelaży do torów weselnych proponujemy ich rezerwację w  jak najwcześniejszym terminie , natomiast podjęcie ostatecznej decyzji  dotyczącej smaków czy dekoracji itp. wystarczy na miesiąc przed uroczystością.

6. Jak wygląda transport słodkości na uroczystość?

Firma nasza szczególnie dba o komfort i  bezpieczeństwo przewożonych słodkości. Posiadamy samochody wyposażone w chłodnie, które bezpiecznie dostarczą zamówione słodkości do klienta nawet w najbardziej upalne dni.
Transport na terenie Kalisz jest bezpłatny. Poza granicami Kalisza cena do ustalenia.

7. Czym możemy zaskoczyć naszych klientów?

Aby uroczystość stała się jeszcze bardziej słodka proponujemy wypożyczenie fontanny czekoladowej, która w połączeniu z owocami jest świetną atrakcją nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Proponujemy również specjalne stoły bankietowe, na których znajdują się przeróżne mini słodkości począwszy od babeczek owocowych, muffinek, bankietówek po rurki bądź inne mini słodkości, które kuszą swoim wyglądem i smakiem każdego  gościa.

Jedną z głównych atrakcji weselnych jest tort weselny. Proponujemy pokrojenie tortu przez Mistrza Cukierniczego, który własnoręcznie wykonał tort. Skorzystanie z tej usługi wymaga wcześniejszej konsultacji.